تهیه و دانلود کتاب و پایان نامه های خارجی

نحوه درخواست کتاب های تخصصی و پایان نامه

برای تهیه کتاب و پایان نامه، لطفا مشخصات زیر را به ایمیل ایمیل بخش دانلود ایبوک Ebook ارسال کنید.

 

عنوان دقیق کتاب

نویسنده یا نویسندگان کتاب

سال ارائه

لینک کتاب

توجه : امکان تهیه نسخه کیندل کتابهای امازون فراهم است. همچنین نسخه PDF تبدیل شده کتاب به صورت رایگان ارسال می شود

نکات :

1- اگر کتاب بر روی سایتهای Ebrary  ,degruyter ,oxfordhandbooks , ebookcentral.proquest.com , sciencedirect.com ، Springer ,Knovel , Wiley می باشد، ترجیحا بهتر است ، لینک آنها را بر روی همین سایتها ارسال کنید. در غیر اینصورت لطفا، لینک آن را از سایت های  books.google.com و یا amazon.com ارسال کنید.

2- با توجه به اینکه امکان دانلود هر کتابی وجود ندارد و همچنین برخی کتابها نسخه PDF و یا CHM و یا کیندل ندارند، لطفا اول مشخصات کتاب و یا پایان نامه خود را ارسال کنید، ما بررسی می کنیم و در صورتی که تهیه شد، هزینه آن را به شما اعلام می کنیم. پس از واریز هزینه کتاب و یا پایان نامه را برای شما ارسال می کنیم. برای اعتماد سازی بیشتر در این زمینه، خصوصا برای عزیزانی که اولین بار است که از سرویس های سایت دانلود کتاب مقاله پایان نامه استفاده می کنند، این امکان فراهم است که 5-10 صفحه از متن کتاب خود را قبل از واریز وجه دریافت کنند.

3- در صورتی که درخواست دانلود بیشتز از یک ایبوک دارید، لطفا انها را با شماره ترتیبی 1,2,3,4,... مشخص کنید.

4- هزینه دانلود کتاب و پایان نامه، پس از دریافت مشخصات ان، اعلام می شود.

دانلود کتاب و تهیه نسخه پی دی اف کیندل و ایپاپ از رشته های زیر Architecture / Building Management Asian Studies Business & Management Chemistry Computer Science Economics & Finance Engineering / Acoustics Environmental Science General Life Sciences / Biology Materials Science Mathematics Medicine Nanotechnology & Nanoscience Nonlinear Science, Chaos & Dynamical Systems Physics Social Sciences

بهترین سایت برای جستجوی طبقه بندی شده ، همچنین پیدا کردن مشخصات دقیق کتاب ، گوگل بوک با ادرس books.google.com می باشد.
بهترین پایگاه علمی برای جستجوی دقیق و طبقه بندی شده در بین پایان نامه های خارجی ،پایگاه پروکوئست به ادرس books.google.com می باشد. با این حال جستجو در این پایگاه علمی رایگان نبوده و نیازمند یوزر و پسورد Proquest است . برای تهیه رمز و پسورد آن به سرویس پسورد سایتهای علمی مراجعه کنید.

دانلود کتاب ، دانلود ایبوک ، دانلود نسخه کیندل امازون ، دانلود از گوگل بوک ، تهیه نسخه ایبوک ، دانلود کتاب از ایبرری، تهیه کتاب الکترونیکی ، دانلود پایان نامه ، تهیه تزهای دانشگاهی ، دانلود پایان نامه از پروکوئیست - دانلود از Proquest ، دانلود پایانامه های خارجی

 


Site Map | Printable View | دانلود کتاب مقاله پایان نامه | تهیه استاندارد | پسورد دانشگاه |© شرکت هوشمند رایانه طاها

بررسي درصد تشابه مقاله
خرید اکانت uptodate
تبادل لینک رایگان

لینک دوستان ( نحوه ی تبادل لینک و مشاهده سایر لینک ها )