بررسی سرقت ادبی مقاله با سرویس iThenticate

چک کردن پلاجیاریزم (PLAGIARISM) مقالات

چک کردن پلاجیاریزم  مقاله

احتمالا تاکنون برای شما رخ داده است که مقاله ای که نگارش نموده اید به دلیل درصدی شباهت متنی در مجلات معتبر در همان ابتدای فرایند ارزیابی توسط سردبیر یا داوران مجله Fast Reject شده باشد یا برای Review برگشت داده شده است. در برخی موارد سیمیلاریتی ایندکس بالا به عنوان دلیل ریجت مقاله مطرح می شود و در برخی مواقع دیگر بدون ذکر دلیل مشخصی مقاله شما مناسب برای انتشار، شناخته نمی شود.

آمارها حاکی از ان است که مهمترین دلیل رد شدن Reject مقالات انگلیسی توسط نویسندگان فارسی زبان در مجلات و ژورنالهای معتبر علمی بین المللی تشابه متنی است که به دزدی ادبی یا سرقت ادبی یا Plagiarism مشهور است. همیشه اینگونه نیست که دانش پژوهش بطور اگاهانه و از روی عمد مرتکب سرقت ادبی شود. در مواردی این اتفاق سهوی پیش می آید و نویسنده مقاله با رعایت تمامی مضامین اخلاقی و اصول نگارش ، مقاله را تکمیل کرده است.

بررسی سرقت ادبی مقاله با سرویس iThenticate از نظر پلاجیاریزم (PLAGIARISM)

شناسایی و گزارش سرقت ادبی توسط نرم افزار های پیشرفته با ساختار پیچیده انجام می شود. به نحوی که تمامی جملات و عبارات مشابه در متن های مقالات و کتابهای در دست چاپ و همچنین مقالات چاپ شده در زمینه مرتبط در زمان کوتاهی مورد اسکن و مقایسه قرار می گیرد.

در پایان، بخش های مشابه بعنوان کپی یا سرقت ادبی معرفی میشود و بدان معناست که نویسنده در این بخش ها را از علم سایرین بدون اینکه خود فکر و اندیشه ای داشته باشد، استفاده کرده است. برای جلوگیری از سرقت ادبی، شما همیشه باید با توجه به دستورالعمل نگارش علمی و بدون خیانت به اصل موضوع به یافته های نویسنده مرجع رفرنس دهید.

درصد تشابه مقاله

با خدمات سایت دانلودپیپر می توانید بررسی سرقت ادبی مقاله خود را با سایت مرجع iThenticate.com چک کنید و براحتی سرقت ادبی مقاله خود را متوجه شوید و سپس آن را رفع کنید. تشخیص سرقت ادبی در این سایت بخاطر دیتابیسی که شامل میلیون ها مقاله منتشر شده و میلیاردها صفحات وب از دقیق ترین درصد سرقت ادبی می باشد.

هزینه بررسی هر مقاله و ارسال PDF گزارش 11 هزار تومان است.فایل گزارش iThenticate و همچنین Turnitin شامل درصد کلی plagiarism، میزان تشابه متن با هر یک از منابع ، ادرس و عنوان لینک های تشابه و همچنین بخش هایی که به عنوان سرقت ادبی محسوب شده است در متن با رنگ های متفاوت می باشد. فایل گزارش در فرمت PDF در مدت زمان حداکثر 6 ساعت پس از ثبت سفارش ارایه می گردد.

هزینه بررسی تشابه مقاله

پس از واریز هزینه گزارش پلاجیاریسم به یکی از حسابهای سایت دانلود پیپر ،کافیست مشخصات واریزی را از یکی از راههای ارتباطی (تلگرام - واتس آپ، ایمیل) اطلاع دهید. فایل PDF گزارش تا چند ساعت بعد از همان طریق برایتان ارسال می شود.

امنیت مقالات ارسالی برای چک کردن PLAGIARISM

محرمانگی و امنیت کلیه مقالاتی که برای پلاجریزم چک (Plagiarism Checking) ارسال می شود، تضمین شده است. پژوهشگران محترم مطمین باشند که پس از بررسی مقاله با آیتنتیکیت مقالات و ریپورت iThenticate کاملا حذف می شود.

مقاله با سیمیلاریتی ایندکس بالا

پس از اینکه Report iThenticare ارسال شد، یکی از اولین سوالاتی که پژوهشگران می پرسند، این است که درصد بالای پلاجیاریسم مقاله خود را چگونه کاهش دهیم. برای کاهش Similarity Index باید مقاله اصطلاحا پارافرایز شود.

  منبع : 1- ویکی پیدیا  2- سایت دپارتمان ترجمه مرکز زبان خارجه دانشگاه شهید بهشتی tarjomeh.sbu.ac.iretc

 

Comments

Hamed
View User Profile for Hamed

re: بررسی سرقت ادبی مقاله با سرویس iThenticate

08/04/2019
 
4 + 1 =  Solve This To Prove You are a Real Person, not a SPAM script.

Site Map | Printable View | دانلود کتاب مقاله پایان نامه | تهیه استاندارد | پسورد دانشگاه |© شرکت هوشمند رایانه طاها

بررسي درصد تشابه مقاله
خرید اکانت uptodate
تبادل لینک رایگان

لینک دوستان ( نحوه ی تبادل لینک و مشاهده سایر لینک ها )