بررسی سرقت ادبی مقاله با سرویس iThenticate

Posted by مدیر پرتال دانلود مقالات علمی 25/01/1397 Categories: نكات و ابزارهايي براي نوشتن مقاله معتبر

چک کردن پلاجیاریزم (PLAGIARISM) مقالات

چک کردن پلاجیاریزم  مقاله

احتمالا تاکنون برای شما رخ داده است که مقاله ای که نگارش نموده اید به دلیل درصدی شباهت متنی در مجلات معتبر در همان ابتدای فرایند ارزیابی توسط سردبیر یا داوران مجله رد شده باشد یا برای بازبینی برگشت داده شده است. حتی بیشتر مواقع نیز بدون ذکر دلیل مشخصی مقاله شما مناسب برای انتشار، شناخته نشده است.

آمار نشان داده است که یکی از دلایل اصلی رد شدن مقالات انگلیسی نویسندگان فارسی زبان در مجلات معتبر علمی بین المللی و مجلات انگلیسی زبان داخلی تشابه متنی است که به سرقت ادبی یا Plagiarism  مشهور است. در اکثر موارد این اتفاق سهوی پیش می آید و نویسنده با رعایت تمامی مضامین اخلاقی و اصول نگارش ، مقاله را تکمیل کرده است.

بررسی سرقت ادبی مقاله با سرویس iThenticate از نظر پلاجیاریزم (PLAGIARISM)

شناسایی و گزارش سرقت ادبی توسط نرم افزار های پیشرفته با ساختار پیچیده انجام می شود. به نحوی که تمامی جملات و عبارات مشابه در متن های مقالات و کتابهای در دست چاپ و همچنین مقالات چاپ شده در زمینه مرتبط در زمان کوتاهی مورد اسکن و مقایسه قرار می گیرد.

در پایان، بخش های مشابه بعنوان کپی یا سرقت ادبی معرفی میشود و بدان معناست که نویسنده در این بخش ها را از علم سایرین بدون اینکه خود فکر و اندیشه ای داشته باشد، استفاده کرده است. برای جلوگیری از سرقت ادبی، شما همیشه باید با توجه به دستورالعمل نگارش علمی و بدون خیانت به اصل موضوع به یافته های نویسنده مرجع رفرنس دهید.

درصد تشابه مقاله

با خدمات سایت دانلودپیپر می توانید بررسی سرقت ادبی مقاله خود را با سایت مرجع iThenticate.com چک کنید و براحتی سرقت ادبی مقاله خود را متوجه شوید و سپس آن را رفع کنید. تشخیص سرقت ادبی در این سایت بخاطر دیتابیسی که شامل میلیون ها مقاله منتشر شده و میلیاردها صفحات وب از دقیق ترین درصد سرقت ادبی می باشد.

هزینه بررسی هر مقاله و ارسال PDF گزارش 7 هزار تومان است.

 

Comments

 
6 + 1 =  

Site Map | Printable View | دانلود کتاب مقاله پایان نامه | تهیه استاندارد | پسورد دانشگاه |© شرکت هوشمند رایانه طاها

دانلود کتاب
پسورد دانشگاه ها
تبادل لینک رایگان

امتیاز بدهید!
دانلود پیپر را در گوگل محبوب کنید.

آموزش های مهندسی برق
آموزش های مهندسی صنایع
آموزش های مهندسی عمران
آموزش های مهندسی مکانیک
آموزش های مهندسی نرم افزار
آموزش های اصول مقاله نویسی
● آموزش های رایگان
● تبلیغات دیجیتال هوشمند
● استخدام در فرادرس

لینک دوستان ( نحوه ی تبادل لینک و مشاهده سایر لینک ها )